HAKKIMIZDA

Neondan, 2005 yılından itibaren reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren Mehmet TOKAT'ın yaratıcı dönüşüm fikridir. Reklamcılık ve tabela alanında biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ve sektörde gözlemlediğimiz açıklık bizi yeni bir şeyler geliştirmeye sürüklediğinde olan oldu; Türkiye’de bir ilki başlatarak LED Neon tabela uygulamasını geliştirdik!

Kurulduktan sonra 6 ay içerisinde hızlı bir ivme kazanarak, nadiren yapılan büyük projelere imza attık. Başarılı işlere attığımız imza ve değerli müşterilerimizin memnuniyetleri yurtdışına da açılmamıza olanak sağladı. Bu yola baş koyduğumuzdan beri amacımız, sorumluluğunu üstlendiğimiz markalarımıza gösterişli bir imaj yaratırken engin tasarımlarla özgün ve profesyonel LED Neonlar üretmek oldu. Alanımızda en iyisini ve müşterilerimiz için kullanışlı olanı geliştirmeye odaklandığımız; 12 voltta çalışarak düşük enerji sarfiyatı sağlayan, açık alanda ve kapalı alanda kullanılabilecek %100 silikondan LED Neonlar ürettik.

Neondan ailesi olarak bu doğrultudaki hedefimiz, LED Neon uygulamasında yurt içi ve yurt dışında zirveyi taşıdığımız marka pozisyonumuzu korumak ve aynı kalite standardına sahip markalara çoklu lokasyonlar üretmek! Fark yaratan ürünlerimizle mekanlarınıza değer katmak için biz buradayız, peki siz neredesiniz?

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Neondan olarak Türkiye’nin önde gelen markaları ile çalışıyoruz.

Neondan olarak Türkiye’nin önde gelen markaları ile çalışıyoruz. Markaya özel veya seri olarak üretim yapıyor ve kurulumunu sağlıyoruz. Franchise kafe zincirlerine özel tasarım yapıyor ve ürünü tüm şubelerine uyguluyoruz. Sektöre göre üreticilerin ürünleri ile ilgili tanıtıcı ve satış desteği sağlayacak tasarımlar yapıyor ve ürünü satış noktalarına, tak-kullan modelinde gönderiyoruz. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimizi güvenle iç ve dış mekanda kullanabilir ve mekanınızın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Sizde, kafe, restoran, bar, eğlence merkezi ya da bambaşka bir sektörde farkınızı göstermek ve markanızı LED Neon ile çekici hale getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FOTO GALERİ

Üretim merkezimizden fotoğraflar

We ship from Konya to all over Turkey and we come for you during the installation of your projects.

SEE OUR PRESENTATION
FOR MORE INFORMATION
SUNUM DOSYASI